,,WITAMY PO WAKACJACH”

4 września po wakacyjnej przerwie nadszedł czas powrotu do szkoły. Inauguracja roku szkolnego 2017/18 w Zespole Oświatowym w Skibniewie rozpoczęła się mszą św. o godz. 9.00, celebrowaną przez ks. Krzysztofa Malinowskiego w kościele w Skibniewie.

Następnie wszyscy spotkali się w szkole. Pani dyrektor Wiesława Kapusta w pierwszej kolejności serdecznie i ciepło powitała pierwszoklasistów, uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Pani dyrektor podkreśliła, że czekają nas duże zmiany związane z reformą edukacji. Życzyła dużo siłyi wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych w 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Następnie uczniowie starszych klas zaprezentowali program artystyczny. Wierszei piosenki nawiązywały do wakacyjnych wspomnień i zachęcały do podjęcia wytrwałej, systematycznej pracy w nowym roku szkolnym 2017/18.

Elżbieta Buczyńska
Anna Miklas